Pro dopravu ZDARMA zbývá 3 000 Kč

TimeForGolf - Srixon golfové míče Z-STAR DIAMOND 23 3-plásťový 3Ks bíláTimeForGolf - Srixon golfové míče Z-STAR DIAMOND 23 3-plásťový 3Ks bíláTimeForGolf - Srixon golfové míče Z-STAR DIAMOND 23 3-plásťový 3Ks bílá
TimeForGolf - Srixon golfové míče Z-STAR DIAMOND 23 3-plásťový 3Ks bílá

novinka

Srixon golfové míče Z-STAR DIAMOND 23 3-plásťový 3Ks bílá

EAN: 4907913339387
 Kč270 Kč s DPH
 Na dotaz

Výrobce: Srixon 

Pohlaví: Pánské 

Barva: Bílá 

Počet ks v balení:

Díky kombinaci kontroly na greenside a dlouhé vzdálenosti hry přináší nový Z-STAR ¦ DIAMOND také jedinečnou výhodu zvýšené rotace při dlouhých a středních ranách.

VÍTĚZNÁ FORMULE
Abyste posunuli hranice své hry, potřebujete míč se všemi správnými ingrediencemi. To je důvod, proč byla celá řada Z-STAR navržena tak, aby poskytovala vzdálenost, kontrolu a pocit na úrovni tour, od odpaliště po green...

číst více

Popis produktu


Díky kombinaci kontroly na greenside a dlouhé vzdálenosti hry přináší nový Z-STAR ¦ DIAMOND také jedinečnou výhodu zvýšené rotace při dlouhých a středních ranách.

VÍTĚZNÁ FORMULE
Abyste posunuli hranice své hry, potřebujete míč se všemi správnými ingrediencemi. To je důvod, proč byla celá řada Z-STAR navržena tak, aby poskytovala vzdálenost, kontrolu a pocit na úrovni tour, od odpaliště po green. S přeformulovaným jádrem FastLayer DG Core a vylepšeným povlakem Spin Skin+ můžete i vy zažít recepturu, které důvěřují Major Champions, když jsou na řadě výhry.


FASTLAYER DG CORE
Kompromis je letitý: tvrdá jádra jsou rychlá, měkká pomalá. Ale čím pevnější je golfový míček, tím tvrdší je při dopadu, což může snížit vaši sebedůvěru, když jste pod tlakem. To je důvod, proč jsou naše nová jádra FastLayer DG Cores měkká ve středu a jsou pevnější zevnitř ven. Kontrastní komprese jim pomáhá rychleji se odrazit od hole na neuvěřitelnou vzdálenost a přitom poskytuje výjimečný pocit.

NOVÝ POVRCH SPIN SKIN+
Tato mikronická vrstva specializovaného uretanu zvyšuje stupeň tření krytu pro ještě větší rotaci a kontrolu.

TENKÝ, PRÉMIOVÝ KRYT
Každý golfový míček řady Z-STAR je vybaven extra tenkým, termoplastickým uretanovým krytem, ??který poskytuje brzdnou sílu na úrovni turnaje na greenech.

VZOR SPEED DIMPLE™
Díky svým hlubokým rozměrům prorazí 338 Speed ??Dimples na každém golfovém míčku řady Z-STAR vzduchem pro pronikavý start. Jakmile jsou důlky nahoře, generují vztlak, pohánějí míč nahoru k jeho vrcholu a maximalizují vzdálenost klouzání během sestupu. Když se podmínky zhorší a vítr dosáhne vysokých rychlostí, nízký koeficient odporu 338 Speed ??Dimples pomáhá míči zůstat na cíli v pohybujícím se vzduchu a udržovat vzdálenost při protivětru.

Máte dotaz?


Piktogram

Více než 12 000
produktů skladem

Piktogram

Výdej zboží i na
kamenné prodejně

Piktogram

Doprava zdarma
nad 3 000 Kč

Piktogram

Máme až 99% spokojených
zákazníků!

Piktogram

Fitting golfových holí